Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudnám megszerezni?

Honnan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Úgy eltűntettem az Epson Office BX300F típusú nyomtatóm telepítő cd-jét, hogy sehol sem találom. Új gépre szeretném feltenni, de anélkül sehogy sem lehet. Próbáltam az epson oldalán nézni,de ott csak illesztőprogi van. Tudna esetleg valaki segíteni ebben?! Neten meg lehet valahol találni?! Köszönöm!
2011. júl. 6. 10:12
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Miért, mi kell még? Az illesztőprogram a drivere, az kell neked, hogy menjen.
2011. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:
2011. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Igen én is így gondoltam mégis kéri a cd-t amikor telepíteni akarom. Nah ilyenkor mi van?
2011. júl. 6. 10:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi, remélem működni fog.
2011. júl. 6. 10:24
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Easy Photo Print, Creativity Suite, Net Config, Scan Driver, Driver, minden nyavalya van, valami csak kisül belőle...
2011. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi megvannak. De azt hiszem semmit nem csinál.Mikor rányomok, hogy futtatás kijön egy kis ablak: nyomtatási segédprogram telepítése, aztán rögtön felvillan az új hardver varázsló ablak, ahol ugye cd-t kér. Bezártam kétszer, de most meg nem csinál szerintem semmit. Na mindegy, valahogy még küzdök vele.
2011. júl. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!