Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép megéri az...

Ez a számítógép megéri az árát? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Valamint arra lennék kíváncsi,hogy ez alatt, futnak játékok? (Pl. WoW,League of Legends)


2011. júl. 6. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Háááát... ha a monitort nem vesszük bele, ennyiből már jobb AMD-s gépet lehetne összehozni szerintem.
2011. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy átverés. Előre összerakott gépet soha ne vegyél.
2011. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy 2x jobb gép is kijön.
2011. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tehát , jobban megéri nekem összerakni, mint készet venni?
2011. júl. 6. 13:53
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Bár nekem is az a véleményem, hogy nem szabad előreszerelt konfiguráció venni, mert kb. 15-30 eFt -al meglovasítják az embert, még a gagyi disztribútorok is.


De ne feledkezzünk meg ezúttal a jogtiszta Vista operációs rendszerről, ami valószínűleg előtelepített, és a monitorról sem. Ráadásul mindez a jó mindenségű megbízható DELL disztribútortól.

Így azt kell mondjam, hogy ez tényleg árában van! (Persze ha csak nem használt termék.)


Ha levonjuk a monitor és az eredeti Windows árát, még 50 eFt -unk sem marada, amiből egyszerűen lehetetlen lenne jobb konfigot építeni alkatrészekből.

2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ettől függetlenül a vista egy fos, és 2 gigán kéne futnia, amiből lezabál 1.4 et, és akkor igy keljen játszani? haggyad már...
2011. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Én nem azt mondtam, hogy jó, hanem azt hogy árában van. :)

Vagyis nem kamu akció, mint egyébként az akciók kétharmada.


Attól még persze ugyan úgy kifutó platformra épül. És ha játékra kell, akkor inkább alkatrészekből érdemes építeni egyet.

2011. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ebből a boltból nem érdemes rendelni, több ismerősöm is rendelt és nem azt küldték amit oda írtak, hanem teljesen mást és a legjobb ottani konfig nem is tudom azt hiszem 350K-abból a pénzből én egy g*ci sokkal jobb gépet lehet összerakni..
2012. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!