Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire használnak 2-3-4gb-s...

Mire használnak 2-3-4gb-s vidókártyát? 8gm ram-ot és 12 magos procikat? Játékhoz? Vagy mihez vannak ezek az őrülten nagy hardverek?

Figyelt kérdés
Sok ilyen cuccost találtam, fél millióért 4gbs videókártya, 12magos proci 200ezerért stb.
2011. júl. 7. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Renderelés, kódolás, raszterekre rajzolás...
2011. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 c:\ ***** válasza:

Photoshop, 3D-s alkalmazások, CAD/CAM rendszerek, tervezőprogramok, meg csupa ilyen finomság.


Komolyabb felhasználás mellett ezeket amiket írtál megeszik reggelire, ez csak egy átlag gamer embernek erős konfiguráció, komolyabb grafikai, vagy szimulációs felhasználásra lóface.

2011. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szervergép :D
2011. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

12 prociból lehet össze rakni 4 et is

meg 512gb ramot is

2011. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A sok memóriát és processzormagot általában nagy teljesítményű szerverekben használják.

A videókártyát pedig renderelésre. (pl. nézz meg egy 3D, Full HD animációs filmet, azt is ilyesmivel csinálták...)

2011. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én 3ds maxban csináltam egy ritka szar fejet. full hd ben asszem 15 másodperc volt hogy azt a képet kirenderelte, és van 2magos 2.9 ghz-es athlonom, 4 giga ramom, és 512 megás hd 4850 em. nem a legjobb gép, de 1 kép negyed perc. és a filmekben 1 másodperc minimum 24 kép. szal képzelheted miért kellenek ezek a cuccosok :D
2011. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!