Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hardwert vegyek, hogy...

Milyen hardwert vegyek, hogy jobban menjenek a játékok?

Figyelt kérdés
Konfiguráció: AMD Sempron 3200+ 1.81 GHz, 1GB RAM, Nvidia GeForce 6600 GT 128Mb (beépített Nvidia GeForce 6100 512Mb). Ahhoz kell, hogy az Aliens vs Predator 2010 ne akadozzo. Egyelőre csak egy hardwert akarok venni: +2GB RAM vagy egy több mint 3GHz-s proci segítene többet?
2011. júl. 11. 12:52
 1/4 bix ***** válasza:
vagy egy jobb vga... de gondolom ez még agp-s abba pedig az újabb kártyák nem mennek bele... innentől elég halott az ügy. mem nem árthat meg neki, proci is elég fapad sajnos... passzolom. függ hogy mennyi kéne fps-ben, de én első körben proci memó körül nézelődnék meg egy használt videokártyát is becserkésznék...
2011. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy új gépet!
2011. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lusta voltam utána nézni..de gondolom Am2es platform..Szerintem is vegyél új gépet..sokkal jobban jársz..Mennyit szánsz rá és összedobunk neked egy jó gépet.

Manapság nagyon jó gépeket lehet összerakni 100ból..80ból is ha neten veszed.

2011. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, de meg vagyok elégedve a gépemmel. Szerintem egy új hardwer sokat segítene. Szóval melyik hardwer segítene többet? Amúgy a VGA-foglalatom nem AGP-s, és utánanéztem az Everest-tel, és szerintem elég jó.
2011. júl. 13. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!