Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Playstation 3, fekete képernyő...

Playstation 3, fekete képernyő fogadd mi a megoldás?

Figyelt kérdés

HDMI-DVI kábellel van rákötve egy HP W2216 típusú lcd monitorra de csak egy fekete képernyő fogad ha bekapcsolom :(


mi lehet a gond ?


2011. júl. 11. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pesten a 18.kerületben az üllöi uton van1 szerviz lehet ott megtudják mondani akár ingyen
2011. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kábel/monitor/tv csere volt?

Ha igen, akkor úgy kapcsold be, hogy hosszan nyomvatartod a bekapcsológombot (a ps3-mon, nem a joystick-on).

Ha nem volt semmi csere, csak egyik napról a másikra lett ilyen, akkor szerviz, bár szerintem csak hosszan kell nyomni a gombot, ps3-nál ritka dolog a szerviz.

2011. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
monitor csere nem volt. PS3 új és egy HDMI DVI kábelt vettem mellé. Gondolván , hogy így működni fog a dolog de nem :(
2011. júl. 12. 15:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor is azt a hosszan nyomvatartásos módszert alkalmazd, mert valamikor a tv-t nem ismeri fel a ps3, vagy nemtom, de ezt próbáld ki, mert nem valószínű, hogy a ps3-mal lenne a baj.
2011. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

próbáltam a módszert de semmi képet nem kapok.

annyit sikerült elérni , hogy aktív a DVI kapcsolat a monitorral de kép továbbra sincs :(

2011. júl. 12. 20:59
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen a monitorom.

2011. júl. 12. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor vidd vissza a ps3-mat, bár szerintem semmi baja sincs, de néha előfordulhat gyárilag hibás darab, ki kell cserélniük.


Vagy inkább menj fel a playstationcommunity.hu-ra, és ott fórumba kérdezd meg, aztán ha ők sem tudnak semmi mondani tényleg szerviz.

Még amit tudnék javasolni: próbáld ki, hogy scart/av kábellel kösd össze egy tv-vel, ha azon működik, akkor a kábel lesz a hibás.

2011. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha tévére kötöm egyből van kép :) de csak nem azt a képminőséget kapom XD
2011. júl. 13. 09:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom CRT akkor a tv :D

De így már biztos, hogy a kábellel lesz gond.

Vagy azért, mert átalakítós megoldás, vagy azért, mert hibás a HDMi kábel, mert hibás HDMi-nél vagy van kép, vagy egyáltalán nincs.

Esetleg próbáld ki azt, hogy CRT tv-re rákötöd a ps3-mat, és valahol a settings-nél beállítod, hogy HDMi kábellel kötöd össze, ekkor el fog menni a kép, és akkor csatlakoztatod HDMI-vel a monitorhoz.

2011. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen crt tévéről van szó. próbáltam azt is hogy tévén keresztül állítom be a HDMI-re a képet de ugyanolyan sötét kép fogad a monitoron. érzékelni érzékeli , hogy DVI input active de ez nem ér sokat. később egy laptopot kötöttem rá ugyanazzal a kábellel a monitorra és egyből megjelenítette az asztalt... nem értem , hogy mivan most akkor :( vegyek más kábelt ?
2011. júl. 13. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!