Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv, APPLE macbook pro-t...

Üdv, APPLE macbook pro-t szeretnék venni, megbizhato a MAC OS? Ezeken is van olyasmi mint word meg paint, meg ezek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan mint a windows de sokkal kevesebb a program rá. Itt nincs kék képernyő csak kernel pánik. Van de álltalában angol és nem mindig tudja megnyitni a windowsos gép még ha Steve azt hazudja is.
2011. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyetemre kéne,arra jó vagy inkább windows?
2011. júl. 11. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kár szerintem 87000 van gép amit odaütsz valahova nem sajnálod annyira mint a MAC-et. Szerintem azt később vegyél.
2011. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

javaslom először tölts le egy OSXet és tedd fel a gépedre. oké nem fog olyan jól futni mint egy mac-en, de legalább addig is megismered.

egyébként mac-et hacsak nem melóhoz veszed nem javaslom. egyetemen a menőzésen kívül semmivel sem fog többet nyújtani mint egy ugyanolyan képességű, de harmadával olcsóbb notebook

2011. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de azt olvastam hogy a mac os a legstabilabb op.renszer meg az apple is egy elég megbizhato márka
2011. júl. 11. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
stabil és megbízható, csak ennek nagyon megkérik az árát. melónál ennek a plussz stabilitásnak hasznát lehet venni (legalábbis annak aki nem ért a gépekhez). átlag felhasználásnál kérdés hogy számodra megéri e azt a kb +100.000 forintot. ha szted megéri akkor természetesen ajánlom.
2011. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de én amugy s oylan vagyok hogy ütöm vágom a laptopokat..hát még meggondolom
2011. júl. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!