Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs feltelepítve a videókárt...

Nincs feltelepítve a videókártya driver, elvileg nVidia GeForce GT 430 1gb DDR3 a neve. Honnan tudnám leszedni?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki linket is tud hozzá adni? Windows 7em van, valami más információ is kell hozzá? Interneten láttam hozzá még valami 32bit vagy 64bit es windows 7et , hol tudom megnézni,hogy az enyém milyen?
2011. júl. 13. 13:16
 1/4 bix ***** válasza:
sajátgép jobbklikk tulajdonságok. ott van hogy hány bites. a gyártó oldalát keresd meg és ott download fül kell hogy legyen valahol vagy driver néven, kikeresed a pontos típust és leszeded
2011. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legendavagyok01 ***** válasza:

64bit:

[link]


32bit:

[link]


(Bár szerintem ugyanaz a kettő.)

2011. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a gyártó weboldalát eszedbe sem jutott megnézni...
2011. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Start > Keresősávba beírod h eszközkezelő,majd ENTER. > Ha felnyílik,a videókártyát megkeresed (Legalsó lesz),majd kijelölöd > és felül a menüsávnál illesztőprogram frissítésére.

Ennyi! Nem kell semmit töltögetned! Csak ennyi az egész! ;)

2011. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!