Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Deskjet 2050 nyomtatóm...

HP Deskjet 2050 nyomtatóm van. De nem nyomtat csak fénymásol. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Eddig rendesen nyomtatott, fénymásolt, de ma, amikor a gépről akartam nyomtatni nem nyomtatta, ki hanem egy kis ablak jelent, meg hogy ˝HP Deskjet 2050 J510 series - Felfüggesztve˝. Azt is észrevettem, hogy eddig csinált minden bekapcsolásnál próbanyomtatást, de most azt se csinál. Megnéztem nem villog se a papír se a patron jelzője se szóval minden van benne. Fénymásolni is tudok vele. Amikor megvettük vettünk hozzá egy USB csatlakozót is. De az nem működött, mert valószínű hibás volt. Mert azt írta ki, hogy nem ismeri fel a gép. A régebben vett Samsung ES15 digitális fényképezőgépem másik USB-jét raktam a nyomtatóhoz vett helyett be és így működött. Ja, még azt hogy nem azt az USB-jét, amivel a képeket rakom fel a fényképezőmről, hanem ahhoz volt egy másik, de az nem ment bele a fényképezőbe, mert nagy volt a másik vége nem az, ami a gép USB-jébe megy, hanem ami a másik. Remélem érthetően fogalmaztam meg. Mindenesetre, ha nem értetek valamit, akkor írjátok meg komiba. előre is köszönöm.
2011. júl. 14. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a tálcán található ikont, majd a bal oldali menüsorból válaszd a nyomtatás felfüggesztve, és vedd ki a pipát.
2011. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült köszi :)
2011. júl. 18. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!