Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzet probléma! Valaki...

Billentyűzet probléma! Valaki Tud segíteni? Vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy új billentyűzetet, de nem működik. Most visszadugtam a régit.


A gép hátuljába van egy külön lila dugóhely amibe a régi billentyűzetet lehetett dugni.

De az új billentyűzetnek USB dugója van, így az USB-be kell bedugni. De nem megy. Nem működik. Bedugom, nem jó, de több helyre is próbáltam. Telepíteni nem kell.


Próbáltam azt is hogy USB hosszabbító kábelbe bedugtam, a kábel másik végét meg simán az adott helyre mint a Pendrive-nál. De úgy sem jó.


Mi lehet a gond?:S Vagy lehet vele valamit csinálni?


2011. júl. 14. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Biosban engedélyezned kellene az USB billentyűzetet,

Utánna minden ok lesz.

2011. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyet, és ha tényleg jó a billentyűzet akkor menni kell vele. Ráadásul nem foglal el egy plusz USB helyet.

[link]

2011. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy bios engedélyezés, vagy ha az sem megy, akkor próbálj meg egy usb/ps2 port átalakítót. akkor a régi helyén talán életre kelhet, de ha nincs átalakítód, akkor ne költs rá feleslegesen, inkább vidd vissza garanciában.
2011. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
): uǝsǝpuǝɹ ʞıpoʞnɯ ɯǝs ɯǝʞǝu
2011. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Haláli! Hogy csináltad?


Win xp vagy felette nem használ biost! csak azért kell a biosban beállítani hogy az oprendszer betöltése előtt is legyen billentyűzet


Más usb eszközök rendesen működnek? Mert akkor hibás az új billentyűzeted! Vidd vissza!


Ugye vezetékes billentyűzetről beszélünk?

2011. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


"Flip upside down" gomb

2011. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!