Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ideglenesen maradhat codegen?

Ideglenesen maradhat codegen?

Figyelt kérdés

most vettem gépet de rossz tápot kaptam hozzá ezzel kapcsolatban műr nyitottam egy témát, a lényeg most egy 400w codegen van benne max fogyasztás most 130w jövöhónapba hoznak belée 5.- felé uj tápot szerintetek addig hazsnálhatom ezzel?

nem fogra tönkre tenni az alkatrészeim?


2011. júl. 15. 18:01
 1/4 bix ***** válasza:
láttam olyan kodegányt ami 7 éve megy faterom gépében pl gond nélkül. és láttam olyat is ami első bekapcson szépen elfüstölt és rántotta magával a lapot a procit meg egy vinyót. egyébként szerintem simán, remélhetőleg nem lesz gond. ha beterheled pl játékokkal akkor lehet hogy instabil lesz és kifagy vagy dob egy kékhalált, de hogy ettől elfüstöljön azért pech kell
2011. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hétig járataom "teszt" céljából nem volt vele gond csak néha 0 CPU terhelés alatt is fagyasztott de nem vészesen cska féltem a vadiuj alkatrészeim.
2011. júl. 15. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, amíg nem lesz jobb addig nyugodtan használhatod.
2011. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

400w-os nekem is és már megvan pár éves (pontosan nem tudom mert egy éve használom de már úgy adták át nekem használtan :D)

igaz már tervezem a cserét egy minőségibbre de még két-három hónapig marad ez


előtte évekig volt 300w-os egy mások gépemben és azért ment tönkre mert behalt a ventilátora

egy ideig ment nélküle mert nem vettük észre aztán végleg feladta :/

2011. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!