Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan honlap, amelyen...

Létezik olyan honlap, amelyen alaplapok nagy felbontású, felülnézeti képeit lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Nem lustaság eredménye a kérdésem, elég körülményes minden alaplapról egyenként 20-30 oldalt végigböngészni, és sokukon hiába vannak felülnézeti képek, azok vagy kis méretűek, vagy nem lehet letölteni. Ezért tettem fel a kérdést tehát, hogy hátha akad olyan közös gyűjteményportál, amelyen az alaplapokról vannak az említett méretű és nézetű képek.
2011. júl. 16. 12:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebbe a problémába már én is többször belefutottam, hogy jó lenne egy "rendes" kép az alaplapról, mert nem tudom, hogy elférne-e az újban a videokártyám v. a CPU hűtő (pl. gyakran tesznek hűtőbordát a PCIE slot végébe, ami nagyobb kártyákat kizár)


Sajnos jó megoldást nem igazán találtam. A legtöbb amit tehetsz, hogy a gyártó honlapját keresed meg, ott általában van normális kép és leírás is PDF-ben, abból többnyire ki lehet deríteni a dolgokat. Nagy felbontású képeket viszont csak google-ben tudsz keresni, de ritka a siker.

2011. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!