Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop hang probléma. Mi...

Laptop hang probléma. Mi okozza? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Adott egy fujitsu siemens amilo laptop. Van hang, de nagyon halk. Viszont a rádugok egy fülhallgatót, majd kihúzom, akkor rendesen hangos. Mitől van ez?
2011. júl. 17. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A jack ajzat valamelyik érintkezője elgörbülhetett és zárlatot okoz
2011. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és hogy lehet ezt házilag orvosolni?
2011. júl. 17. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

én a saját problémamegoldó képességemmel a helyedben annyit tudnék csinálni, hogy pl valami fülhallgató dugójához hazonló műanyagot, vagy egyéb nem vezető dolgot beteszek, úgy hogy könnyen kiszedhessem onnan ha fülhallgatót teszek bele. ezt valami olyan anyaggal kéne megoldani, ami lehetőleg egyben jön ki, vagy azon a gépen nem használsz többet fülhallgatót


a szerelést meg szerintem felejtsd el, jobb a szakértőkre bízni, nehogy aztán véletlen eltörj ott valamit, amit "nem kéne"

2011. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azért csak szétszedtem( szerencsémre)...így jöttem rá, hogy nem a dugónál van baj, hanem a mellette lévő hangerő-szabályzónál...nem voltak jól az érintkezők, és kis forrasztás után mostmár tökéletes.. annyi most, hogy nem tudom majd a hangot ott állítani..de hát ez nem probléma. Köszi azért a tanácsokat!
2011. júl. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!