Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 nem látja (de...

Windows 7 nem látja (de érzékeli) a külső hdd-t. Mi lehet a probléma? (képek lent)

Figyelt kérdés

Szóval van 1 külső 2 TB-s hdd-m.Eddig gond nélkül működött(kb. 3-4 hónapja van meg) most pedig mikor az USB-jét beteszem a gépbe akkor érzékeli meg minden(lemezkezelő is látja),de viszont nem tudom használni.Mi lehet a gond?

Képek:

[link]

[link]


2011. júl. 17. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni más gépben is,de úgy tűnik nem ismeri fel a fájlrendszert:(
2011. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor szokott lenni, amikor törölve van az összes partíció, és nincs lefoglalva a lemezterület. Amikor formázok egy winchestert (és a partíciók méretét is állítom) akkor rendszeresen látom ezt.
2011. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, valami merevlemez helyreállítóval érdemes próbálkozni,ha a másik gép sem látja..
2011. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyrészben televolt (fontos) programokkal,ISOkkal,filmekkel,legfeljebb 10-20GB volt rajta szabad.Holnap reggel megpróbálom másik gépen is.
2011. júl. 17. 21:44
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi történt,de már a lemezkezelő(és minden más program) sem jelzi ki.Szerintem az adapter b.szódott el,mivel a külső hdd-n már alig villag az a "cucc" ami jelzi,hogy áram alatt van meg ilyenek.

Minnél hamarabb elviszem szervízbe és köszi a válaszokat.

2011. júl. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!