Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyen olcsó jó nyomtatót...

Melyen olcsó jó nyomtatót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fontos hogy a patron is olcsó legyen. Max. 15000 Forint-ig
2011. júl. 21. 15:51
 1/4 anonim válasza:
HP Deskjet 1050 aránylag a patron is olcsó hozzá,megbízható,egész jó képet nyomtat,én elégedett vagyok vele!
2011. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a Hp egy nagy ....

Nekem 2 is tönkrement egy év alatt.

Epson-t vegyél sokkal strapább! ÉS ha tölteted a patront az 400 ft eggyüt a 4-et általában 1500 ért töltik.

2011. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A HP-t is lehet tölteni! szóval a patron nem téma... amugy meg töltött patronra nem vállalnak garanciát! nem tudom honnan meg mennyiért vettél HP-t de ha újat veszel és nem újratöltött sz.r patronokkal akkor tökéletesen működik! ráadásul olcsó és színek is külön vannak benne,az EPSON-nál meg típushiba,hogy a festékvezetőbe beszárad a festék ,tök mindegy milyen sűrűn használod...ráadásul a patron is drágább... hát erről ennyit :D
2011. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 HP-m ment tönkre 1 év alatt, ami összesen 40000 ft kiadás volt, + patron.

Most van egy másfél éves EPSON-om aminek még semmi baja.

És a patron si jóval olcsóbb ha töltetem, ha megveszem tökmindegy

2011. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!