Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az illesztőprogram leállt...

Shadow087 kérdése:

Az illesztőprogram leállt majd sikeresen újraindult! Vagy valami ilyesmi. Geforce 9600 GT még fiatal vidirártya. Én már minden létező dolgot kipróbáltam amit csak lehet. Frissítés. Egyábként Windows 7 Ultimate 64 bit op. Rendszerem van! Megoldás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

megoldás driver hiba :)

üdv

2011. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Driver hiba?? A legfrissebb driver van hozzá.
2011. júl. 22. 23:33
 3/14 asddaasdda ***** válasza:
távolisd el és rakd vissza
2011. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha tudnád már hányszor megcsináltam! Nem létezik hogy a kártya a rossz. Még nagyon fiatal a dolog. De az a furcsa, hogy amikor letörlöm az illesztőprogit, akkor semmi baja! Csak ugye akkor meg nem ismeri a játékoknál a vidikarit! De egyébként nem csak játékoknál van ez, hanem a böngészőmnél is előjön a hibaüzenet :S
2011. júl. 22. 23:39
 5/14 asddaasdda ***** válasza:

[link]

ezt nézd meg hátha jó

2011. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezzel is próbáltam már. Én értek a gépekhez nagyon is, de ez még engem is megizzaszt..
2011. júl. 22. 23:55
 7/14 anonim ***** válasza:

"még fiatal"


Hááát, ha a három éves fiatalnak számít... Amúgy túlmelegszik, azért lövi ki a driver a kártyát. Tudom, nekem is volt nV kártyám, állandóan ezt csinálta. Valami rendesebb szellőzést eszközölj a házon.

2011. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 asddaasdda ***** válasza:
inditsd el vga modba a windows-t és ha akkor is ezt irja ki akkor az tényleg túlmelegedés
2011. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy igen fiatal fiam, ő 4 éves, de közben bizony ő is megbetegszik...

A fiatal hardverek is elromlanak néha...

2011. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akartam is mondani hogy az okoskodók kerüljék a topikot. Egyébként, biztos hogy nem túlmelegedés!! IGEN FIATAL KÁRTYA!!! Ha nem vagy tisztában a dolgokkal inkább ne kommentálj!! Ugyanis a 9600 GT -ből több verzió is készült!! Az enyém alig egy éves!! Egyébként már megvan a megoldás. Megtaláltam. Le kellett törölni az NV vezérlőpultot. Most már jó. Köszönöm azokat a válaszokat amelyek értelmesek voltak!
2011. júl. 23. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!