Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Integrált videókártyával...

Integrált videókártyával gondolom esélytelen játszani, még ha erős gép is van alatta?

Figyelt kérdés
Vettem egy X3-as (3magos) 3.3GHZ-es Athlon procit, meg 4GB DDR3 memót, meg egy Asus deszkát. Gondolom, és ha jól sejtem nem nagyon lehet játszadozni integrált vga-val?
2011. júl. 23. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Két éve integrált kártyával játszok, az ég világon semmi baj nincs vele, remekül üzemel. Persze meg vannak a határai, de a lehetetlent nem is kell elvárni tőle :)


Az egyetlen baj vele az az, hogy néhány játék nem megfelelően jelenik meg, de egy-egy driver frissítés néha csodákat művel :)

2011. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az jó! =) Remélem még ha nem is agyoncsicsázva a beállításokat, futni fognak rajta és legalább elleszek még nem jön össze a pénz a rendes VGA-ra. =)


Köszi a választ.

2011. júl. 23. 08:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Integrált VGA nem játékra való, filmnézéshez jó, meg esetleg valami ősrégi játékok eldöcögnek vele.
2011. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy ATi Mobil RadeOn HD4290 integrált videókártyával majdnem minden új játék fut kis felbontáson.
2011. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves 08:11,


Ez már rohadtul elavult nézet :) Egy jó ideje az integrált kártyák felveszik a versenyt a dedikáltakkal. Képességeikhez megfelelően kell használni őket, ennyi. Nekem az integrált Intel 4 Express kártya a maga 256Mb memóriájával és PS 3.0-val azért eléggé szépen teljesít. Pont annyit elvisz, amennyi egy 256Mb kártyától elvárható. Egyáltalán nem rosszabb mint akármelyik 256-os dedikált kártya.

2011. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ez nem is erős....
2011. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Örülök hogy neked jobbra telik. =) Nem, ez LOW-END gép, cerka szintjén van tudod...
2011. júl. 23. 09:20
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha már nem i7 24giga rammal, akkor az már nem is gép igaz-e? Nagyon elferdült a nézet mióta bejött a piacra az "i" betű.
2011. júl. 23. 09:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nekem is i betűs procim van, de... :))

Én vettem egy erős procit, nem maradt pénz rendes vga-ra, gyakorlatilag ugyanaz a helyzet mint nálad, majd ha lesz rá...

Mind1, csak azért írtam, h nem minden i betűs procit vevő ember dűsgazdag, és nem minden i betűs procit vevő ember fikázza azt, akinek nincs pénze jobbra.

A kérdésre válaszolva, alacsony felbontáson, dx9-10-el nagyon sok kártya "csodákra" képes a mai játékokkal is. Nálam egy ősrégi 9600gt-vel még nem volt olyan játék, amit feltettem és nem indult volna el. Igaz, általában 1024x768-on játszom. IGEN kedves fanatikusok, lehet ilyen felbontáson élvezhető minőségben játszani!

Álmaim kártyája egy [link] na de ennyi pénz most nincs. :(

2011. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom jól, csak akikkel volt tapasztalatom és "i" betűs procija volt, az 99%-ban mindíg lenézte a másik "gyengébb" gépét. =) De ne ez legyen téma. Majd lesz ami lesz, remélem minél hamarabb összejön a kártyára a pénz.
2011. júl. 23. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!