Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan játék, ami normálisa...

Van olyan játék, ami normálisan elfut ezen a gépen? Processzor: Intel Celeron CPU 2.66GHz; Ram: 1, 00 GB; Videocard: Ati Radeon 9600 series Ne legyen nagyon régi, vagyis ne 2000-es meg hasonlóak legyenek.

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
hát a celeronon meg a 9600-on gyakorlatilag kész csoda, ha a Windows XP naturban még elfut...
2011. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
itt megnézheted mi, hogy futna: [link]
2011. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
77%

az első válaszolónak: kész csoda volna ha legalább egyedül be tudnád kapcsolni a számítógéped anélkül h. valaki fogná a kezed, egy ilyen válasz után, mert a számítástechnikai tudásod konvergál a nullával...

kérdező: hasonló konfigom van, most pl need for speed most wanted-et tolok, de megy rajta a call of duty 2 is... pár játék ami tuti megy:

lord of the rings: battle for middle earth 2

nfs: underground 2

doom3

farcry

2011. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Az égiek és a bolygók állása azt súgják nekem, hogy igen van, határozottan van!


Ha pedig pénzenergiára lenne szükséged!


Csak küldj a bankszámlámra 9990,-Ft-ot!


Jól hallottad, csak 9990,-Ft-ért tiéd lehet a pénzenergia, amit sugárzok neked, nem nagy ár azért, ha belegondolsz, hogy ezután megnyered az ötös lottót!


Na, ugye milyen jó ajánlat! :)


Ne halasszátok el ezt a nagyszerű lehetőséget, mert most különösen kedvezők a csillagállások!


Mindenkinek további kellemes napot kívánok!


Merlin

a nagy jós

2011. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Bomberman(90-91) CK4:D:D

Amúgy COD2 NFS Underground AgeOfEmpires CS1.6 és ha minden igaz akkor a most Wanted is elmegy.

2011. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyjabol 2003-ig minden maxon, 2005-ig minden valahogy.


Sokszaz ilyen jatekot sorolhatnek, ezeken nottem fel, kerdes milyen jatekstilus fekszik neked.


En strategiat jatszottam anno legtobbet, ezekbol sorolok parat(ami epp eszembe jut, szoval meg kedvenceim is kimaradhatnak esetleg...):

Warcraft 1-3, Comand and Conquer sorozat, Age of Empires 1-2(3 is menne, de az szerintem s.zar), Imperium Galactica 1-2, Homeworld, Haegemonia, Master of Orion sorozat, Cossacks, sorolhatnam meg napestig

2011. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mrillegal1 ***** válasza:
nekem is hasonlo konfigom van 2004 ig mindent fullra állithatsz san andreas se akadt hitman gyönyörü 3 at próbáltam akkor manhunt a radeonok nálam mászkálos játékokra mutattak eröt ugyhogy mindentbele
2011. júl. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Márió
2011. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Starcraft 1, kiváló gém, és az elsó kiadásnak úgy emlékszem P90 kell, a mai kiadásnak meg P400

Talán kinevetsz, hogy 13 éves gémet ajánlok, beismerem, a grafikája tényleg gagyi már, de maga a játék baromi élvezetes, olcsó is, és a Battlenet is kiváló. A másik ajánlatom egy FPS, a Quake III Arena, ennek is elég egy P400 -as proci, és annó ez is nagy kedvenc volt, sajna már a netes játékhoz nincsenek szerverek, de van valami online, böngészőből játszható (ingyenes?) változata. Ajánlom még a Popolous 3 The Beginning, UT 2004, és ha inyenc vagy, mint én, akkor a Railroad Tycoon 3 hun is és a Silent Hunter 3 hun is kiváló játékok, ezekhez messze nem kell még a te géperőd sem. (szerintem a Doom3 is eldöcög rajta) Bocs, hogy ilyen régieket írtam, de hidd el, attól hogy egy gém régi, még lehet szuper!

2011. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem ugyanilyen gépem van, csak gf 6200 256mb om van. grideztem rajta szaggatásmentesen, akkor carbon, sims 3, live for speed, ennyi ugrik be :)
2011. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!