Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám kiiktatni a...

Hogyan tudnám kiiktatni a gyári billentyűzetemet a laptopomon win7 alatt? 2

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs más billentyűzet csatlakoztatva, akkor nem fogja engedni, hogy letiltsd pl. eszközkezelőben (saját tapasztalat).
2011. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl. Balta
2011. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy másik, USB billentyűzetem van ami működik rendesen, azzal gépelek most is, mert a gyárin a fele gomb nem működik, a másik fele meg olyan, hogy mást ir be, mint amit nyomok.. Néhány gombnál olyan mintha rá lenne könyökölve, vagyis irom most is a kommentet és ir bele 2-3 mp-ként 1-1 2-est.. ez elég idegesítő minden téren..

Ha tudnál még segiteni akkor megköszönném.

2011. júl. 25. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha elvinnéd a szervízbe? Mert én laptopot nem tudok elképzelni usbs billentyűzettel, ha csak nem játszanak rajta.
2011. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs nagyon pénzem a javittatására, + nem hordozom, csupán energia megtakarítás miatt van laptopom :) meg én öntöttem bele a kólát, szóval nem hiszem hogy arra lenne gari :S
2011. júl. 25. 12:12
 6/6 anonim válasza:
Eszközkezelőben letiltod a gyári bill-t. Csak közben legyen csatlakoztatva a másik bill is :)
2011. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!