Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen configon mit lehetne még...

Ezen configon mit lehetne még olcsóbbra cserélni?

Figyelt kérdés

nem kérek új összeállítást, csak olyan módosításokat, amiket külön-külön is végre lehet hajtani, és nem lesz semmilyen hátránya az eredetihez képest

az árgépen néztem az árakat, úgyhogy lehetőleg ahhoz viszonyítsátok az újakat


CM rc-335-kkn1-gp

Gigabyte GA-P67-DS3-B3

intel core i5 2500K

Kingston Hyperx Blu 8GB 1600MHz DDR3

MSI GTX560 Ti Hawk

Chieftec iARENA GPA-500S

CM Blademaster R4-BMBS-20PK-R0

CM Hyper 212 Plus

LG GH22NS50RBBB


2011. júl. 27. 14:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
olcsóbban kínálják, hogy tőlük vedd
2011. júl. 27. 16:30
 62/69 A kérdező kommentje:
valaki tud esetleg ilyet?
2011. júl. 27. 16:30
 63/69 anonim ***** válasza:
53%
Ha olcsóbban adják, akkor tuti, hogy nem is olyan jó minőségű. PL procinál intel-amd. Az amd pappíron tudhat annyit mint az untel, olcsóbban is ad mindent de igazából roszabb is.
2011. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
kösz, ez már ténylegesen hasznos!
2011. júl. 27. 16:36
 65/69 anonim ***** válasza:
54%
Ténylegesen nagy baromságot írt, de legalább hasznosnak találtad.
2011. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
50%
nem kommentárra van szükségem, hanem válaszra a kérdéssel kapcsolatban, és az előbbi legalább az volt!
2011. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 Mityus ***** válasza:
100%
Ki kérdezte kivagy?
2011. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

nem arra gondoltam, hogy valami 7000 Ft-ba kerül, és akkor kérek 6000 Ft-tal olcsóbban, hanem hogy 50000 Ft, és mondjuk a másik 4-5 ezerrel olcsóbb. nem gondoltam, hogy ez nem esik le nektek!"


Ezt leírnád magyarul is?

Mit kérsz 6000 Ft-tal olcsóbban?


Már kétszer is megpróbáltam neked választ írni, és egyszer sem olvastad el, hanem folytattad a veszekedést a többiekkel, és rám is rámtámadtál.

Mit vársz? Ilyen helyesírással csodálkozhatsz, ha nem értjük, hogy mit akarsz... És a modorod se semmi... És azt várod el, hogy neked mindenki segítsen, és szépen beszéljenek veled az emberek...


Esetleg ha e helyett a fenti szöveg helyett valami ilyesmit írnál:

"Köszi a válaszokat!

Igazából én arra gondoltam, hogy ugyanezeket az alkatrészeket szeretném, vagy pedig minőségileg, és teljesítményben hasonlókat, csak esetleg más gyártóktól, hogy a pénztárcámnak megfelelő végösszeg jöjjön ki."


Nehéz lenne így írnod neked is?

Te már az első válaszolóra is rátámadtál, pedig ő sem mondott hülyeséget... abban igazad van, hogy nem a kérdésedre válaszolt. De ebben is csak részben! "Ezen configon mit lehetne még olcsóbbra cserélni?" Erre miért nem jó válasz az, hogy a szállítási költség minimalizálásával is spórolhatsz? Honnan kellett volna tudja az első válaszolónak, hogy te minden boltba el akarsz menni? Leírtad a kérdésben? NEM!

Légyszi gondolkodj el ezen...

2011. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, full barom vagy.

Most megpróbálok értelmeset írni, de vagy el sem fogod olvasni, vagy egyszerűen túl sok lesz, hogy azt te felfogd a nem nagyon terhelt agyaddal.


Azt írod, hogy 3 féle válaszoló van, paraszt, cigány, normális.

Az első 2 válasz normális volt, csak te ahelyett, hogy megmondtad volna nekik, hogy félreértették (ami nem igaz, mert a te hibád, hogy nem tudtad helyesen megfogalmazni), te kezdtél el paraszt lenni, és rögtön piros kézzel "fenyegetőzni". Ezután ne csodálkozz, hogy csak "paraszt" válaszokat kapsz, mert teljesen megérdemled.

Én már itt a gyiken mindenféle kérdést tettem fel, ehhez hasonlót is, értelmesen megfogalmaztam, nem kezdtem el hülye lenni, és teljesen normális, hasznos, értelmes válaszokat kaptam.


A piros kézzel meg hülyeség fenyegetőzni, szerintem senki sem nézi a százalékokat, mert az olyan barmok, mint te is tudnak szavazni, és az miatt egy akár teljesen hasznos választ is "lepirosozhat".

Én is csak azért vagyok 6X%-os, mert a hülye kérdésekre hülye választ adok, és általában csak a hülye ember pontoz, akinek tényleg segítek az nem foglalkozik ilyennel.

2011. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!