Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret vegyem meg?

Melyik egeret vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. júl. 27. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
amelyik kialakítás kényelmesebb neked.
2011. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 c:\ ***** válasza:

A Genius-on ha jól látom kettővel több gomb van, (a görgő alatt és felett is van egy (egy nagy billenő gomb szerű az egész)) a Logitech-en viszont oldalra (is) mozgatható a görgő. (az is megfelel +2 gombnak végülis, navigálásnál esetleg jól jöhet)


Egyébként ebben az árkategóriában valóban teljesen mindegy szerintem is, amelyik jobban tetszik.


Én személy szerint a Logitech-et választanám, mert a Genius nem számít komoly márkának már manapság semmiben, de ettől függetlenül ezen véleményem túlzottan ne befolyásoljon, továbbra is azt mondom én is, hogy teljesen mindegy, hogy melyiket veszed, megnézed, kézbefogod, amelyik kényelmesebben fekszik, azt veszed meg.

2011. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!