Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik 1TB-s, külső winchester...

Melyik 1TB-s, külső winchestert érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Nézegettem a Samsung kínálatát és a Verbatimét is. Olvastam teszteket is, de azok 1,5TB-os vagy annál nagyobb vinyókról íródtak.

Én 640GB-osra vagy 1TB-osra gondoltam, de nem tudom, melyik márka melyik típusa a megbízható. Csak biztonsági mentésekre használnám és hetente kb 10-20GB-nyi adatot másolnék rá, tehát nem nagyüzemben nyomnám, így eSata csatlakozás se feltétlen fontos.

Jelenleg egy 320 GB-os Samsungom van, amivel nagyon meg vagyok elégedve. Ez a márka nagyobb kapacitással is megbízható? Élettartamuk ezeknek mennyi?


2011. júl. 28. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hello, nekem a Samsung winchestereim még soha nem mentek tönkre. Más vinyók viszont rendszeresen (maxtor, stb). Valamint még jónak mondják a Western Digital winchestereit is. Ezt a kettőt ajánlom.
2011. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!