Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudok kazettákat...

Honnan tudok kazettákat szerezni ehhez a fajta tv-hez csatlakoztatható játékhoz?

Figyelt kérdés

[link]

Én ezt a cuccot kaptam, de viszont nem kaptam hozzá kazettákat, így csak ilyen "csöves" alapjátékokkal tudok játszani rajta, amik alapból benne vannak!Az enyém csak annyiban tér el, hogy "444built in" van ráírva nem pedig a képen látható "405built in" helyett!


2011. júl. 30. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
seggemből
2011. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális választ már, mert a letépem a farkad és a seggedbe dugom, ha meg úgy akarod felnyomok a seggedbe egy baseball ütőt és azt majd tényleg onnan lehet szerezni F@szfej!
2011. júl. 30. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Hűűű...de rég láttam már ilyet:D

Nekem anno nintendo volt, a piacon árulták.


Szóval sztem, vatera.hu, vagy kimész a piacra körbenézni, ott vannak csodák.

2011. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vatera teszvesz

üdv:)

2011. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2011. aug. 2. 02:59
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom elég régi, de hát nem költök jobbra, mert itt a számítógép, bár lehet jobb volna sok játéknál ha tv-n lenne! :D
2011. aug. 2. 03:00
 7/7 mrillegal1 ***** válasza:
na ez régi szép emlékeket ébresztett bennem nemtom vaterázz
2011. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!