Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol vegyünk laptopot, ha jót...

Hol vegyünk laptopot, ha jót akarunk magunknak?

Figyelt kérdés

Elektronikai áruházban (Mediamarkt, Saturn)? Hipermarketben (Cora, Tesco)? Kisebb elektronikai szaküzletben (Euronics)? Interneten (laptop.hu)? Számítástechnikai szaküzletekben?



Minden érv, ellenérv érdekelne. Nemcsak ár, hanem inkább megbízhatóság, garanciakezelés szempontjából is.


2009. ápr. 7. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
qwerty
2009. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én világ életemben az Euronics-ban vettem a gépeket. Szerintem amit ott összeraknak konfigokat és akkor itt most nézhetjük a laptopokat meg az asztali pc-ket is de annál jobb árban nem hinném hogy hozzá tudnál jutni. Mellesleg a saját gépemre anno 2 évet adtak garanciaként. Én szerintem nézz körül, talán a Tesco-ban is van 1-1 ami megéri, azt tudom hogy az ElectroWorld-ben nem lehet megfizetni a dolgokat.
2009. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a Euronics megbízható?
2009. ápr. 7. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne megbízható, mondom én is ott vettem a cuccosokat és semmi gond nincs velük. Jó ár minőségi cucc.
2009. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!