Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meggörbült processzor tű okoz...

Meggörbült processzor tű okoz teljesítménylassulást, vagy más problémát?

Figyelt kérdés
Leakartam szedni a processzor hűtőjét, de a hűtőpaszta miatt a processzorral együtt lejött. Megpróbáltam visszatenni, de néhány tű elhajolt, meggörbült. Aztán sikerült visszahajlítani őket, de egyet nem tudtam. Ennek ellenére aztán sikerült visszailleszteni a foglalatba. Lehet ez valamilyen kihatással a teljesítményre?
2011. júl. 31. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
megafacepalm. elvileg, azt hogy lehetséges hogy a socketet lezárva kihúzod?
2011. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Könnyen, olvasd el a 20:30-as válaszomat!
2011. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Könnyen megeshet, az utolsó pga sorozatoknál már elég vékonyak a tűk, valószínűleg akkor a rögzítésük se olyan erős, mint anno a 370-eseknél. Ha ráadásul karos helyett csavaros a lefogatás, és esetleg egy kevésbé masszív foglalat került az alaplapra, egy erősebb user könnyen kihúzhatja a processzort.
2011. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
akkor csak én vagyok lemaradva, én 370 en nőttem fel, 775 től fölfele nem nagyon szereltem, meg az se az enyém volt, szóval 370 nél egyáltalán nem jöttki, ebből indultam ki :)
2011. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!