Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a vinyomnak?...

Mi lehet a baja a vinyomnak? Idorol idore eltunnek rola egyes adatok. Bovebben lent

Figyelt kérdés
Van egy 250 GB (nem sata2) vinyom.Egyszer eltunt rola az osszes film(kb 110 gb),majd nehany honap utan minden zene ami egy mappaban volt(kb 60 gb).Nem virusrol van szo,mert a gep nem volt netre csatlakoztatva es semmi olyan nem kerult ra amin virus volt.Mi lehet a baj?Lehetne orvosolni vagy a kukaba ?
2011. aug. 1. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

csak a filmek tüntek el minden más maradt akkor passz

ha az egész partíció fepült akkor 1 újj winyó a megoldás mert még 100X leparticionálhatod de ha szar a winyó nincs mese

2011. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is most romlott el és nekem is ilyesmik voltak a problémák hogy nem akarta meg nyitni meg iléyesmi és 5 hónap mulva kék halál úgy hogy lehet hogy nálad is ez a gond de nekem meg nem volt olyan problémám hogy eltünt csak nem engedélyezte a meg nyitását
2011. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!