Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Telepitéskor azt irja ki...

Telepitéskor azt irja ki nincs csatlakoztatott merevlemez, akkor hogy müködhet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 14:54
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Jó, de mi írja ezt ki ??!
2011. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lebírod ezt fotózni, megnézném?

és hova telepítesz és mit?

2011. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Win 7 van a gépemen,de felakarom rakni az xp-t.Elindul a telepitő vizsgál egy két dolgot majd felteszi a kérdést hogy mit szeretnék csinálni. Telepités vagy javitás. Enter a telepités. nyomok egy entert majd kiirja azt nincs csatlakoztatott merevlemez,a telepités nem lehetséges.
2011. aug. 1. 18:55
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

A szokásos történet. A merevlemezvezérlőd natív SATA (AHCI) módban van, ezt meg az XP alapból nem támogatja.

Állítsd be az IDE emulációt a BIOS -ban, ha erre nincs lehetőséged bele kell integrálnod a drivert a telepítőbe. (Ha csak nincs floppy lemez meghajtód.)

2011. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
van floppy lemez meghajtóm,korábban már volt hasonló vagy ugyanilyen történetem,de akkor egy ismerős megcsinálta méghozzá ugy hogy valamit rakott floppy lemezre és azzal tudta megcsinálni de nem tudom hogyan
2011. aug. 1. 20:12
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
Milyen alaplapod van (márka/típus)?
2011. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom most nem arról irok
2011. aug. 1. 20:19
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Hát, pedig azon információ hiányában sajna nem tudok segíteni..
2011. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!