Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom vezérelni a ventilá...

Hogy tudom vezérelni a ventilátorokat? A biosban kéne valamit állítanom?

Figyelt kérdés
A régi alaplapon tudtam asus, de az ujon nem tudom GIGABYTE GA EP31-DS3L alaplap. a speedfannal tudtam.
2011. aug. 1. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a speedfan nevű programmal, windows alól is állítható vele a sebesség.
2011. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elolvastad a kérdésem rendesen? Irtam hogy eddig a speedfannal tudtam de uj a lap és most már nem reagál a speedfanra.ezért volt a kérdés
2011. aug. 3. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a gigabyte alaplapon nem lehet szabályozni szinte semmit. Nekem is gigabyte alaplapom van, de én se tudok semmit szabályozni.
2011. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Megnéztem a kézikönyvbe, de tényleg nem lehet, csak a proci ventilátort (PC Health Status --> CPU Smart FAN Control). Az Asus -okba ott van Q-FAN control. Ezért kell Asus -t venni. ;)

Vegyél előlep fordulatszám szabályzót:

[link]

2011. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!