Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri elcserélni a pár hetes...

Megéri elcserélni a pár hetes PS3-at (slim 320gb) egy Xbox 360 Slim-re (250gb)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:18
1 2
 11/13 anonim válasza:

"ps3-ra. szarabbak az exlusivok (japán szarok)"


Uncharted: Drake's Fortune

Uncharted 2: Among Thieves

Uncharted 3: Drake's Deception

Killzone 2

Killzone 3

Resistance: Fall of Man

Resistance 2

Resistance 3

Heavy Rain

Demon's Souls

LittleBigPlanet

LittleBigPlanet 2

Infamous

Infamous 2

God of War III

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Gran Turismo 5

stb.


Tudom, hogy ez a válasz nem tartozik teljesen ide, viszont ha a két konzol exkluzív címei alapján kellene választani akkor mindenképp a PS3 nyerne. Box-ra ott a Forza, a Fable 2, a Gears of War 2-3, a Halo és kb ennyi. Persze mindenki azzal játszik ami neki tetszik...

2011. aug. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azért ez nem teljesen igaz, xboxra ennél azért több exlusive van + még ott vannak a pc-xbox exlusive-ok amik nem csak xboxra jönnek ugyan , de azért ps3ra nem jönnek. Ezek meg amiket felsiroltál ezek tényleg jó játékok, de 1-2 címtől eltekintve nem kötnek le sok időre: 1szer 2szer végigviszed aztán túladsz rajta ellenben az xboxos exlusiveokkal, ahol pl a 2008-ban megjelent Gears of War 2 nekem még mindíg megvan mert olyan jó a multija. arrol nem beszélve, hogy egyre több ps exlusive jön át xboxra és ez a tendencia csak javulni fog: pl Silent Hill, Metal Gear Solid, Final fantasy. Arrol nem beszélve, hogy a ps játékok inkább a single playerre koncentrálnak, nem pedig a multira. Pl xboxon játékok között tudsz beszélgetni haverokkal mikrofonon, ps3on nem mert "kevés a memoria" állitólag. Tehát, ha vannak haverjaid, szeretsz multizni dumálni de a kampány is szereted akkor vegyél xboxot, ha magányos vagy és nem igazán szeretsz multizni nem fogsz nagyon eten játszani, de a kampányt azt nagyon szereted vegyél ps3at, aminek az online része is szar...
2011. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én végigjátszanám a fent említett exclusiv játékokat: Metal Gear solid 4, God of war, Uncharted, Killzone, Resistance, Infamous.... És ha mindre ráuntál akkor cserélj. Amufy szerintem is jobb az xbox a multi miatt+ nekem az exlusivok is jobban tetszenek.
2011. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!