Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb Laptopmárka 150E-ért?

Figyelt kérdés
Fontos hogy legalább 4 évig gond nélkül működjön..mert ha lehet annyi ideig nem akarok rá költeni nagyon ..letöltésekre néha játékra filmezésre kell ha lehet minél nagyobb memória jó videokártya stb...A laptopszalon .hu ról linkeljetek ha lehet :) (érdekelnének a HP-k és Dellek)ha lehet min 2 év garancia Köszi!!
2011. aug. 1. 20:25
 1/3 anonim válasza:

Most vettem. A laptopszalon elég drága, úgyhogy az árakat nézd meg máshol is. Én ezt vettem: [link]

ez még jobb volt, de csak vidikártya miatt nem akartam többet költeni rá (informatikus szerint nem tud annyival többet): [link]

2011. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Parancsolj.

[link]

2011. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nekem windows 7 kell nem free dos!vagy az ingyenes vagy mii?Mert ha azt ki kell fizetni kb 25 ezerért ??mert akkor már annyira nem olcsó..mondjuk még akkor is benne van a keretben..
2011. aug. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!