Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom mindig kikapcsol...

A laptopom mindig kikapcsol ha bedugom a töltőjét :S Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A lényeget meg is kérdeztem. :D Ma kezdte el csinálni.. elindítottam egy játékot és berakta magát alvó állapotba.. hiába nyomtam a bekapcsolást, nem kapcsolt be. aksi ki, aksi be ( töltő is be volt dugva ) nem kapcsolt be. amint kihúztam a töltőt úgy máris bekapcsolt.. :) Mi lehet vele ?:S remélem nincs nagy baj :/ Egyébként vírus nincs rajta, semmi nem töredezett.. szóval nem értem. :/
2011. aug. 1. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem zárlatos de go szervíz és ott pontosan megmondják
2011. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:) üdv

szerviz

2011. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ahj nemár :SSSS gondolom akkor nem 2ft lesz a szervíz....
2011. aug. 2. 10:14
 4/9 anonim ***** válasza:
ha garanciás akkor ingyen és ha az akkor vidd oda vissza ahol vetted a blokkal együtt
2011. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi :) valószínű a töltő rossz ha van villanyszerelő ismitek nézessétek meg vele a töltő kimenő feszültségét


A töltőnek egyenáramot kell ki adnia ha váltó áram akkor rossz a töltő

2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a garancia már lejárt :S

azthiszem van villanyszerelő ismerősöm.. :) majd megmondom neki mi a probléma :) remélem nem nagy..

2011. aug. 3. 10:36
 7/9 A kérdező kommentje:
jaj és még annyit, hogy hogy lehet megnézni, hogy egyenáramot kap e ? :)
2011. aug. 3. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő azt tudni fogja :)
2011. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mondtam neki. azt mondta, hogy ha váltóáramot kapna nem is múködne vagyis be se kapcsolna.. szóval jó sokat segített.. :/
2011. aug. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!