Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden alaplap-ba ugyanúgy...

Minden alaplap-ba ugyanúgy kell begyugdosni azokat a pici csatlakozókat? Ez alatt értem a bekapcsoló gombot, ledek zsinórját stb.

Figyelt kérdés
Holnap kapon meg az új alaplapot, és csak ezekhez nem értek. Ha megjegyzem mi hol volt, akkor sikerülne a procedúra_, és ha valamit nem jó helyre kötném, akkor kárt tudnék okozni?
2011. aug. 2. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de az alaplap kézikönyvében el van magyarázva, hogy mit hova nyomj be, nem igazán lehet elrontani.
2011. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alaplap kézikönyvében minden le van írva/rajzolva, de magán a nyákon is fel van iratozva. Nem nehéz a dolog max egy picit macera, főleg ha valakinek nagy keze/vastag ujjai vannak. :)

Az Asus lapoknál az utóbi időkben van egy kis segítség, mert a ház kábeleit egy kis átalakító féle eszközre kell rádugdosni, ami jól láthatóan fel is van iratozva, majd amikor rádugdostál mindent, akkor már csak egy mozdulattal rá kell dugni az alaplapra.

2011. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gigabyte alaplappal nem jár ez a cucc? Jó nagy tenyerem van, de fürgék az újjaim. :) Az az igazság, hogy még nem nagyon nézegettem, hogy nehéz-e, avagy könnyű ez a dolog. Ha már összetudom rakni az egész gépet, akkor már ne ez a kis vacak fogjon ki rajtam. A válaszokat meg köszönöm.
2011. aug. 2. 09:37
 4/5 anonim válasza:
Keres rá neten!Ennyi!
2011. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gigához nem jár tudtommal, de az megcsinálható, hogy mielőtt teljesen becsavaroznád a deszkát, kiemeled az alsó felét és úgy dugdosod rá. Ha már minden rajta van (power switch, reset switch, hdd led, power led és speaker), akkor helyzed be a végleges pozícióba és szépen lecsavarozod.
2011. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!