Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerülne felrakatnom...

Mennyibe kerülne felrakatnom egy új hangkártyát? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Még december végén összeállíttattam egy jó kis masinát(4gb ram 1tb hdd stb.)de Linuxxal vettem... Felraktam rá egy pöpec kalóz XP-t(átmegy a frissítéseken),de azóta nem jó a hang... AZ a gond,hogy esetleg nem kompatibilis a hangkártya XP-vel vagy esetleg szimplán beszart a hangkártya? MENNYIBE KERÜLNE A LEHETŐ LEGOLCSÓBB HANGKÁRTYA SZERVÍZELÉSSEL EGYÜTT? :D
2011. aug. 2. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:

Ha Media Playeren le akarok játszani valamit ezt írja ki:

A Windows Media Player nem tudja lejátszani a fájlt, mert probléma van a hangeszközzel. Lehet, hogy nincs hangeszköz a számítógépben, előfordulhat, hogy más program használja, vagy hibásan működik.

2011. aug. 2. 14:48
 2/8 anonim ***** válasza:

XP-t raktál egy relatíve új gépre? Ráadásul 4 giga memó mellé? Sok értelme nem volt...


Töltsd le a gyártó honlapjáról a legújabb drivert, és rakd fel. Ha sehogy nem megy, kapcsold vissza az alaplapit, a kártyát meg add oda egy havernak, hogy próbálja ki.

2011. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért raktam XP-t rá,mert van pár olyan játékom ami nem futna el WIN7-en... és,mert nem szimpatikus nekem a windows 7.
2011. aug. 2. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
ó egek, miért nem lehetne beírni a gugliba az alaplapod típusszámát + " audio driver download" ???
2011. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az XP-hez legalább van már 3 szervizcsomag, a Windows 7 pedig egy teszteletlen gányolmány.


Azt tudom javasolni először is, hogy NE alaplapra integrált hangkártyát vegyél, mert az fosadék, hanem különállót, és lehetőleg Sound Blaster márkájút. A Sound Blasternek a legkisebb a szervizigénye, és relative olcsó is (nekem egy X-Fi Fatal1ty van).

2011. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ugye legalább xp 64 bit?

ha nem, akkor még a ramot se tudod vele rendesen használni (a 32bit csak 3gigát kezel)

2011. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre több operációs rendszer is a gépen, W7, XP, stb. Nekem például W7 és Xubuntu van fent.
2011. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
na először is, 32 bites oprendszer 4 gigát kezel, de ebbe beletartozik a videókártyáé is. xp-ből a 64 bites tudtommal nincs is magyarul, ráadásul egy fos, a win7hez meg már van servicepack egy jó ideje, és már több mint 1 éve megjelent, hogy a ganyébe ne lenne már tesztelve????????
2011. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!