Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sürgős Az asztali gépem...

Sürgős Az asztali gépem mellet fújtam a monitorra a tisztító sprét amit beszívott a számítógép oldalán lévő ventilátor?

Figyelt kérdés
Hirtelen furcsa morajló hangja lett de nemkapcsolt le gyors lekapcsoltam a gépet. Azóta nem bottol be a gép a zaj már nincs az bios betölt de a windows nem bootol be mit csináljak?
2011. aug. 4. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
nyelvtan tanárok/tanárnők kíméljenek ...
2011. aug. 4. 16:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Én táphibára tippelnék...
2011. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de a winchester megy a videókari megy a proci megy.

csak a windows nem bootol . az ASUS betöltő képernyő bejon hgy nyomjam emg a del t a biosba lévű betöltéshez stb..

2011. aug. 4. 17:10
 4/10 Jenci ***** válasza:
És milyen módon kapcsoltad le gyorsan?Mert lehet ennek következményeként sérült az op rendszer.
2011. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hosszan nyomtam meg a főkapcsolót
2011. aug. 4. 17:28
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint az indító gombot
2011. aug. 4. 17:28
 7/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a billentyűt se ps2 őn se usb n nem érzékeli és nemtudok belépni a biosba hogy lemezről tudjam indítani a gépet
2011. aug. 4. 17:32
 8/10 Jenci ***** válasza:
Így távolból én azt mondom,hogy a déli híd sérült meg a beáramló nedvességnek köszönhetően.Akkor pedig nincs mit tenni,alaplap csere.Azért még próbálkozzál.Mondjuk a telepítő cd-vel.
2011. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az 1 dolog hogy berakom a telepítő cd t de a biosba nemtudok belépni mivel nemjó az usb meg a ps2 csati...
2011. aug. 4. 18:12
 10/10 Jenci ***** válasza:
Ha egyik USB sem jó--se elől se hátul--és a PS/2 sem és másik billentyűzet sem működik,akkor tényleg alaplap hibás lesz.
2011. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!