Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az én kicsit régi...

Szerintetek az én kicsit régi konfigom meddig bírhatja még?

Figyelt kérdés

[link] ewrről a konfigról lenne szó. kb nálam van 3 éve 45 fokos szokott lenni maximum a gép nyáron meg 52, és szerintetek még meddig bírhatja az öreglány?=)

és ha elakarnám passzolni mennyit kapnék érte legjobb esetben?


2011. aug. 5. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy 70fok fölé akkor sokáig bírhatja. :) Nem vagyok értékbecslő majd más megsaccolja. :D
2011. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
hát 40ezret biztos nem ér meg én inkább 15-20-ra saccolom. de ha neked nincs szükséged erősebbre, akkor teljesen jó lehet, a hőmérsékletek teljesen jók, ahogy előttem is írták, 70-80-fokos load alatt nem kell parázni.
2011. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem annyira nincs=) wow ozni szoktam néha napján meg egy kicsit csézni amúgy meg netezni meg zenézgetni=). mit az amit ti lecserélnétek és mire? egyetlen egy dolgot=) mert nem a legtöbb a cash :S
2011. aug. 5. 12:44
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
ha elégedett vagy vele, akkor nem kell lecserélni semmit. majd pár éve múlva ha már tényleg kevés lesz akkor kompletten új konfigot vegyél, egy ilyen régi konfigban már nem éri meg külön semmit fejleszteni.
2011. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ment a kéz köszi=)
2011. aug. 5. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!