Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Help! Valaki! Nem működik? SOS

Help! Valaki! Nem működik? SOS

Figyelt kérdés
Van egy gépem most vettem bele új winchestert ami rajta volt a windows 7 de mondta az informatikus hogy rakjuk újra hogy működjön a mi gépünkben. eg vettünk bele új videokártyát is, mindkettőt szakember kötötte be. Bekapcsoláskor kiirja a gép hogy a windows indítása nem sikerült rakjuk be a telepitő cd-t és indítsam újra a gépet. Beraktam a cd-t felpörgeti az olvasó de nem indul el a telepités. az olvasó tuti jó kettővel is megpróbáltam. A telepitő cd is működik azt is másik gépen teszteltem. Mi lehet a baj?
2011. aug. 5. 16:09
 1/8 legendavagyok01 ***** válasza:
És ezt úgy csinálja, hogy a bios-ban a boot sorrendben a cd meghajtó az első?
2011. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A BIOS-ba nézd meg hogy be van-e állítva hogy Optikai meghajtóról (Olvasóról) is BOOT-olhat-e...
2011. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bejön fekete háttérrel 3 választási lehetőség hogy honnan indítsa a gépet ott rányomom arra hogy a cd-romról. Elkezdi pörgetni a lemezt aztán semmi. A bios sajnos német annyira nem merem igy állitgatni
2011. aug. 5. 16:16
 4/8 A kérdező kommentje:
megnézem, nem tujátok véletlenül hogy a német biosban hol kell megnézni?
2011. aug. 5. 16:18
 5/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Hát németből abszolút 0 vagyok, de némi keresgélés után azt találtam, hogy a német BIOS-ban is van BOOT menüpont, abban pedig ha minden igaz:

aufladung vorrichtung prioritat

és ott a cd-rom legyen az első.

[link]

2011. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de sajnos nekem nincs a biosban boot menü :(
2011. aug. 5. 16:37
 7/8 legendavagyok01 ***** válasza:
Attól végignézheted mindet, hátha más menüpontban megtalálod. Ha nem állítasz el semmit, vagy a végén mentés nélkül lépsz ki, úgy sem lesz baja.
2011. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget meglett, az volt a baj :)
2011. aug. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!