Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a win7 és...

TheGunner kérdése:

Miért nem érzékeli a win7 és az XP a külső vinyómat?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy Samsung G3 Station 2Tb-os vinyót (még soha nem volt külső merevlemezem). Tegnap este és ma is próbálgattam. Amikor rádugom USB-vel a gép és a laptop egyáltalán nem érzékel semmit, viszont a merevlemez működik. A win7-nél a lemezkezelésnél sem jeleníti meg. Mi lehet a probléma?
2011. aug. 6. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na várj, ha a gép nem érzékel semmit, akkor h tud működni a vinyó?
2011. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mind a kettő USB kábelt rádugtad? Sokszor egy kábel nem elég energia a működéshez.


Illetve, nézd meg, hogy ne egy portra menjen (tehát az előlapi USB nem szokott jó lenne) mivel sokszor nem elég a tápellátás.

2011. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nálam ez úgy volt, hogy nem működött az usb HDD, amíg nem kapott külön, külső tápot.

Nem adtak hozzá, nem tűnt fel először, de mihelyt ráraktam egyet, minden rendbe jött.

2011. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
+ az sem volt mindegy, hogy melyik vége került a kábelnek a HDD-re és melyik a gépre.
2011. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A vinyó világít, mikor be van dugva USB-vel a gépbe. Én kaptam hozzá külső tápegységet, és azt is bedugtam. Már mindegyik USB porttal próbálkoztam mind a gépen, mind a laptopon :S

Azért köszi a válaszokat!

2011. aug. 6. 12:33
 6/12 A kérdező kommentje:
A gép és a vinyó közti kábelnek csak az egyik vége USB-s...
2011. aug. 6. 12:35
 7/12 anonim ***** válasza:
hardver hozzá adása varázsló futtatása megvolt?
2011. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Előbbi megvolt. Varázsló futtatását h kell? Beütöttem a keresőbe, erre kidobott v 10 fajta varázslót...
2011. aug. 6. 13:43
 9/12 A kérdező kommentje:
A gépem 1x már érzékelte, még szerencse, h próbaképp rámásoltam vmit, mert azóta megint nem érzékeli sem a laptop, sem a gép...
2011. aug. 6. 17:51
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

XP-n start vezérlő pult hardver hozzá adása varázsló.

2011. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!