Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felhúzzam a procim, vagy...

Felhúzzam a procim, vagy inkább vegyek újat?

Figyelt kérdés

Most vettem egy HD6770 1GB-os karit, a procim az csak Intel Core2 Duo E7400 2,8Ghz. A hűtése nagyon jó az egész gépnek, a procinak különösen, szerintetek érdemes lenne felhúzni, vagy vegyek a Core2 Quad Q6600-at? (persze használt)

Várom a válaszokat :)


2011. aug. 6. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyel ujat inakbb huzd fel maxra :D
2011. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előszőr húzd fel Maxra és nézd meg,hogy jó-e neked ez a teljesítmény,ha nem lenne jó csak akkor vegyél újat.
2011. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem tudom, hogy hogyan kell procit húzni, és honnan tudom egyáltalán, hogy mikor van maxon? :)
2011. aug. 6. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:

h.lyeséget ne beszéljetek(hogy maxra)

illene megajándékozni egy proci hűtővel és hűtő pasztával, aztán mehetne a huzavona(procinak különösen jó a hűtése, de vettél hozzá ventit?)

2011. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Kb ilyen a proci hűtőm. Alaplapom P5k Deluxe, annak a dobozán is rajta van h nem annyira melegszik, a HD6770-emen akkora hűtés van, hogy alig fért be a gépházba, a procimnak pedig eddig semmi baja nem volt :) Ötletek?

2011. aug. 6. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
húzz rajta egy kicsit, ahogy érzed, ha meg kell a négy mag gyűjts AMD re ink.
2011. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, AMD-ből néztem is ki egy egész jót, de azt mondják, hogy egy AMD 4 magos kb annyit ér mint egy Intel 2 magos.. :/
2011. aug. 8. 19:23
 8/8 A kérdező kommentje:
meg, az nem jó az alaplapba..
2011. aug. 8. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!