Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ram-ot (memoriat)...

Milyen ram-ot (memoriat) vegyek a másik mellé?

Figyelt kérdés
van samsung laptopom, 2x 1 GB memoria van benne. szeretném 1+2 GBosra cserélni. szoval egyik helyett egy 2 GB-osat. samsung márkáju van benne ha jol néztem, de boltokban ilyet nem nagyon találtam. jo a más márka is hozzá, vagy még mit kell nézni ennél? hogy biztos felismerje.
2011. aug. 6. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az úgy szar . Mindig ugyan úgy kell elhelyezni . 2x1GB , 2xGB,2x4GB vagy 4-esével 4x1Gb , mert így tudod a maxot kihozni belőle .
2011. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de csak két hely van a gépben ugy tudum. ha a kereteim engedik veszek be 2x2-őt. csak tudnom kéne hogy milyet. amugy a régivel mi lesz? mert eladni szerintem nem nagyon tudom majd. esetleg valami pc bolt nem veszi be?
2011. aug. 6. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Lecserélheted másik típusra is. Pl Kingston, Kingmax.

Meg tudod nézni, milyen való bele, ugyanolyat vegyél. Vagy a mostani RAM-okat nézed meg, vagy pl Everest-tel ránézel milyen ram-ok valók bele.

Viszont érdemesebb 2x2GB-ra cserélni. Vaterán eladhatod az 1GB RAM-okat...talán, hiszen mindenki 2-est keres...

2011. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. szoval akkor mindenképp kell cserélni mind a kettőt. azért is kérdeztem, meg irtam a márkáját, mert hallottam olyat hogy nem müködik a két külömböző márka.
2011. aug. 6. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén!?

Az azért elbizonytalanít, hogy mostanában 3GB RAM-mal adják a gépeket....szóval...lehet valaki ezt tudja miért van...


Én úgy tudtam mindig, hogy a két RAM jó, ha teljesen azonos, ahogy az első is írta. Így jobban működnek együtt.

2011. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!