Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hívják azt az átalakítót,...

Hogy hívják azt az átalakítót, ami scart bemenetes videónak csinál négy csatornás RCA bemenetet?

Figyelt kérdés
Vennék egy vhs digitalizálót, de a videólejátszómnak csak két scart kimenete van. Ennek a digitalizálónak meg olyan négy dugója van, amit a videómagnóba kéne bedugnom.
2011. aug. 6. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Scart-RCA átalakító, mily meglepő:) Irány megfordításához szokott rajta lenni egy kapcsoló, szóval arra nem kell figyelni (legalábbis nekem van rajta)
2011. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit kifelejtettem, hogy persze ebből van 3 csatornás verzió is (+lehet rajta S-video is), de ettől még a neve ez, a kép alapján látod, hogy hány bemenet van rajta. (Vagy szöveges leírásból)
2011. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!! ha hiszed ha nem, erre nem gondoltam. csak nem akartam 416 árverést átnézni a scart rca kereső szóra, mert a legtöbb ilyen fordítva van, tehát amit be kell dugni az van a scart másik végén. nem vagyok egy műszakis, gondolom ez kiderült. :)
2011. aug. 7. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!