Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek egy pc miért jobb...

Szerintetek egy pc miért jobb mint egy xbox 360 vagy egy ps3 nem értem pedig a konzolokra jobb játékok vannak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lennének jobb játékok? Általában ugyanazok a címek vannak mindegyikre.


Amúgy azért jobb, mert egy PC sokkalta többre használható, mint egy konzol - ami játékon kívül sok mindenre nem alkalmas.

2011. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mivel játszol.

FPS játékok nagyrésze számomra borzalmasak konzolon PC-hez képest, lassú játékmenet.

MMORPG nincs konzolra, pedig én azokat szeretem, RPG-k meg állítólag nagyon rosszak controllerrel (azért sem vettem meg egyiket se, amíg xboxom volt)

Warez sokkal jobb PC-n, nem kell választanom fizetem de multi vagy nem fizetem de nincs multi között, és sok játéknak van tört multija is.

2011. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mate0117 ***** válasza:

a pc-nek szebb grafója van.....

sokkal több mindent lehet vele csinálni

shooter játékokkal szőrnyű konzolon játszani...

2011. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de itt egy pl. red dead redemption ez a játék pc-re az életbe nem fog megjelenni vagy ott van a wwe smack vs raw sorozat az se fog megjelenni pc-re
2011. aug. 8. 21:48
 5/6 anonim válasza:

mivel én csak ps2-n játszottam xboxon csak párszor de szerintem x boxal tovább tartott volna megírnod a kérdésed ide az oldalra

és lehet hogy hülye vagyok de például a közepesen jó eljátszható pc játékok közül nem sok jelenik meg konzolon

2011. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy jobbnál jobb indie játékok vannak (kis garázsprojectek, egy-két tagú fejlesztői csapattal) amik az életben nem fognak konzolra megjelenni, ellenben PC-re milliónyit találni, és nagyon sok jobb mint sok nagy cím.
2011. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!