Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépet be lehet kapcsoln...

Számítógépet be lehet kapcsolni HDD nélkűl?

Figyelt kérdés
Nem akarok gépezni rajta,csak kíváncsi vagyok,hogy nem lesz e semmi baja,ha Hard Disk nélkűl kapcsolom be.
2011. aug. 8. 22:49
 1/5 c:\ ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz, ki fogja írni, hogy "no system disk or disk error" (vagy valami egyéb barátságos hibaüzenetet arra utalva, hogy nem találja a rendszert, vagy a merevlemezt.


Persze attól még boololhatsz valami finom live oprendszert pl. CD/DVD-ről, az menni fog.

2011. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tamasoft ***** válasza:
Természetesen nem lesz baja, először a videokártya bejelentkezik, majd betöltődik a BIOS, a procit felismeri az alaplap, és megszámolja mennyi RAM van benne. Ez persze egy pillanat alatt lefut. Ez után oprendszert keres, és megáll majd, mert nem fog találni. Hacsak nincs benne egy oprendszer telepítő lemez, mert akkor még az is elindul.
2011. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tamasoft ***** válasza:
c:\ rulez! :-))
2011. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké Köszönöm :)
2011. aug. 8. 22:57
 5/5 c:\ ***** válasza:
100%
Hopp, egy rajongó, egész elpirultam. :)
2011. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!