Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most raktam össze egy gépet...

Most raktam össze egy gépet új alkatrészekbő és az a baj, hogy meg sem nyikkan azon kívül, hogy a ventik felpörögnek. Mi lehet a baja a gépnek?

Figyelt kérdés
Minden új alkatrész rajta beleértve a csavarokat is. A videokártya integrált.
2011. aug. 9. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem indul el?Vagy nincs kép?Fejtsd ki kérlek mert ha nem indul el akkor a táp a processzor vagy az alaplap a gyanús.De ha nincs kép akkor a monitor és a videó kártya (ami jelen esetben az alaplapba van integrálva)
2011. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bix ***** válasza:
alaplapon van egy 24 pines táp, az a helyén rendesen? van egy extra 4 pines táp hely is. az is be van durva? memóriákat szedd ki elindul? ha igen egyessével tedd vissza, lehet hogy egyik hibás. proci jól a helyén van? le van szorítva? valami nem ér bele az alaplapba? nem kontaktos? szedd ki a gépből, asztalon rakd össze, és úgy indítsd be. (rövidre kell zárni az alaplap pwr jelzésű két tüskéjét pl csavarhúzóval 1 pillanatig) biosreset? elem kivesz áram lehúz, vár egy kicsit elem vissza táp vissza. jah és mindenek előtt vinyó dvd író és minden más lehúz, csak a lap a proci a memória maradjon a gépben, úgy tesztelj
2011. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A monitor nem kapcsol be másik géppel elindul.
2011. aug. 9. 20:29
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és a monitor készenléti ledje világít. Már mindent háromszor is szétszedtem, összeraktam de semmi azon kívül, hogy a táp és a processzor ventije forog. Ja és az még érdekes, hogy a dvd ledje felvillan(mint ha dvd-ről szeretne bootolni) és még az is érdekes hogy ha fojamatosan nyomom a kikapcsoló gombot akkor sem kapcsol ki a gép.
2011. aug. 9. 20:34
 5/13 bix ***** válasza:
csinálj már egy éles képet lécci az alaplapról és dobd fel valahova...
2011. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A reset gombot megnyomva sem történik semmi.(nem indul újra a renszer)
2011. aug. 9. 20:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Az alaplap típusa Gigabyte G31M-ES2L. Kérlek add meg a mail-ed és elküldöm. Már úgy érted a képet ahogy most van bekötve a gép vagy csak az alaplapről?
2011. aug. 9. 20:41
 8/13 bix ***** válasza:
fénykép a bezsinórozott lapról
2011. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bix ***** válasza:
mailem publikus, de ide nyomasd. egyébként meg nem mondtad hogy amit leírtam mit csinált? kipróbáltad?
2011. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugyanazok a problémák. Csak a ventik annyi. A link a képhez [link]
2011. aug. 9. 21:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!