Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki elmagyarázná hogy az...

Valaki elmagyarázná hogy az xbox 360 slim 250Gb csomagjába van egy olyan csatlakozó hogy egyik fele komponens a másik scart kábel ez arra van ha régi tévénk van akkor scart megy a tévébe és utána jön a komponens?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Bár szerintem a sima komponens kábellal is rá tudod kötni a 'régi' tv-re. A scart-al esetleg még videómagnóra tudnád rákötni és akkor fel tudod venni, hogy játszol....az más tészta, hogy ősrégi technika.

Nekem mai napig bontatlan csomagolásában fekszik a dobozban az az átalakító :)

2011. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de figyu ha nincs nekem komponens kábel a tv-be akkor nem lehet mert csak scart van nekem vagy lehet???
2011. aug. 12. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt kicsit zavarosan sikerült leírnod, de ahogy értem a Tvden csak scart csatlakozó van. Még így nem próbáltam, de elvileg mennie kell úgy, hogy az xboxból kijön a komponens, arra rádugod a scart átalakítót és azt pedig a tv-be.

Ki kell próbálni.

Vagy még csak tervben van az xbox vétel?

Ezesetben azért járj utánna annak is, hogy milyen régi a tv és hány Hrtz-en tud frissíteni, mert ha csak 50 akkor az xboxon jópár játék nem fog elindulni, ha tud 60Hrtz-en frissíteni akkor semmi gond.

2011. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen csak tervben van nekem
2011. aug. 12. 16:11
 5/9 A kérdező kommentje:
de scart átalakító nem minden csomagba van de tudok venni külön ugye?
2011. szept. 7. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:

A 250-es slimhez én ezt a két kábelt kaptam:

[link]

[link]


Ha jól emlékszem öcsém 4gb-os sliméhez is ezeket adták.


De ha újabban kispórolják a csomagból, akkor is tuti tudsz venni valahol. Max eladom én az enyémet :)

2011. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak nekem az nem lesz benne
2011. szept. 8. 18:33
 8/9 A kérdező kommentje:
a második link amit kültél mert az az átalakito nem mindegyikbe van
2011. szept. 8. 18:34
 9/9 A kérdező kommentje:
melyik üzletbe vásároltad ha tudsz egy linket küldjél képet az xbox 360-rol a tiedről
2011. szept. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!