Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Usb hub-on elosztani 1 eszközt...

Usb hub-on elosztani 1 eszközt 2 gépre lehetséges?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 14:26
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Legalábbis én még ilyenről nem hallottam...
2011. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2011. aug. 12. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Az USB perifériahálózat, ez azt jelenti, hogy egy HOST lehet, és több SLAVE. A PC a HOST az eszközök pedig a SLAVE-ek így 1 USB hálózaton nem lehet két PC, mert akkor két HOST lenne. Kivétel ezalól, ha az egyik gép lehet SLAVE üzemmódban, de kommunikáció mindig csak SLAVE és HOST között történhet, tehát az a gép, ami SLAVE üzemmódban van nem tudja elérni a többi perifériát, csak a HOST gépet, azaz nem tudják egyszerre használni, legfeljebb felváltva, de akkor az összes többi eszköz is átkerül a másikhoz. Egyébként meg nem láttam még PC-n USB OTG funkciót (azaz hogy tud SLAVE is meg HOST is lenni) működni.
2011. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a segítséget.
2011. aug. 12. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!