Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Utángyártott laptop akksik...

Utángyártott laptop akksik mennyire válnak be?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, azokhoz, akik utángyártott akksit használnak, van-e valamilyen különbség gyári akksihoz képest, természetesen az árat kivéve ?

Tervezem egy ilyen vételét Asus K50IN laptopomba, vaterán nézelődtem, de esetleg valaki tud olcsót ehhez a típushoz?


2011. aug. 12. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
NE vegyél után gyártottat! 1.kb 40%al kevesebbet bír mind akku időben mind élettartamban (tök mind1 hogy mit írnak rá) 2.Ha hazavágja a géped nem fogsz örülni (bér erre kicsi az esély) 3. A gyárira lesz garid, és nem hónap.
2011. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság.


Ha valami normálisat veszel akkor sokkal olcsóbb, mint a gyári. És van ami tovább is bírja, mint a gyári akkuk. Én több, mint két évig azt használtam, most meg vettem egy gyárit ebay-en olcsóbban, mint itthon az utángyártottat.


eBayen nézz szét de ne a legolcsóbbak között.

2011. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vaterán találtam olyan utángyártottat, ahol adnak 1 év garanciát rá..
2011. aug. 13. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megveheted az utángyártottat a gyárira, is általában 1 év garit adnak.
2011. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!