Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek? (pendrive)

Mit tegyek? (pendrive)

Figyelt kérdés
Töltök egy sorozatot, ami 4 évados. Át akartam vinni pendrivera, mert nemsokára javítják a gépet és nem akarom, hogy elússzon. Ezt írja ki: a(z) cserélhető lemezen nincs elég hely, a fájlok másolásához további 593 MB szükséges. Cserélhető lemez. Szabad terület:1,32 GB. Teljes méret: 1,88 GB. Nemrég rendszereztem a számítógépen a mappámat, csak a legfontosabbakat vittem át pendrive-ra, ami körülbelül 4-5 főmappát jelent, és azokon belül is 4-5, legfeljebb 10 almappát. Hogyan vihetném át CD-re a lementetteteket? Vagy a letöltött sorozatot hogyan írhatnám ki CD-re? Aviban töltöm mindegyiket.
2011. aug. 13. 15:21
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:

Ezt nem értem teljesen? Hogyan vihetném át cd-re?

Hát mondjuk veszel cd-t és kiírod.

De jobban megérné a dvd, ha tud írni a géped.

Íróprogram, ha nincs (egyszerű, magyarul tudó):

[link]

Nem kell semmi különös, Fájlok és mappák írása menüpont.

A pendrive-ot a gépre csatlakoztatva, onnan is kiírhatod a rajta lévő adatokat CD/DVD-re.

2011. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan kell CD-re írni, azért kérdeztem.
2011. aug. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!