Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell beállítani ahoz,...

Mit kell beállítani ahoz, hogy LAN-ban tudjunk játszani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátaimmal eldöntöttük, hogy megint összeülünk és LANozunk egyet. Eddig már háromszor játszottunk, és mindig max 4-en voltunk és egy 6 portos routert használtunk. Aztán a többszemélyes játék és a játékélmény fokozása érdekében vettem egy 24 Portos TP-Link switchet. Mikor meghozta a futár, akkor egyből be izítottuk + még mellé a 4 gépet és 4 a 4 ellen játszottunk. Teljesen jó. Csakhogy nemrég megint összeültünk, bedugtuk a gépeket, de a 8 ból csak 6 látta a LAN servert. Kihúztam az egyik gépet és a másik csak akkor látta a servert (amit addig nem). Ha bedugtam, akkor az a másik megint nem látta. Ez mitől van? :O nagyon idegesítő. Mostmár szeretnénk végre 5 az 5 ellen játszani CS 1.6 al de, így sokat kell vele szenvedni. Valamit esetleg a hálózati beállításokban kell állítgatni? :O Valaki segítsen PLS :) Köszönöm!
2011. aug. 14. 01:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig a Counter-Strike konzolba való: connect IP paranccsal sem tudtunk akkor csatlakozni. :S
2011. aug. 14. 01:11
 2/8 anonim válasza:
Igen nézd meg az előző választ, és amúgy a játékon kívül látják egymást?
2011. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemtudom sajna szoltam haweromnak elkuldtem neki kérdést linket remélem ír! gl hf
2011. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KukiFeri válasza:
az lehet a baj a switch beállításaiban van, vagy nézzétek meg az adapter és a tcp/ip protokol 6os verziójának a beállításait , majd rakjátok automatikusra az ipv6 keresését, vagy ha esetleg automatikusra van állítva akkor tegyétek át manuálisra és minden gépen írjatok be valami ipt, más nem nagyon jut most eszembe ui. nem tudom mennyire volt érthető, de már picit kómás vagyok ilyenkor. sok szerencsét
2011. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KukiFeri válasza:
ja és nem olvastam át szóval a helyesírási hibákért előre is szorrii
2011. aug. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értettem, Köszönöm. Megpróbálom! :)
2011. aug. 14. 02:24
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyétek meg steam-en a játékot is nem lesz gondotok vele :)
2011. aug. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvan. Nem azzal van a gond. Hanem itt a környéken max 6 an játszanak rendesen, abbol csak 4 vagy 5 Steammel. A többi peidg nemrég kezdte. Most ők minek vegyék meg? :D Nonsteammel játszunk Lanon, mivel nem kötjük be a netet a routerba és azt a switchbe. Szóval a Steam Net nélkül nem is tud csatlakozni :)
2011. aug. 14. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!