Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek miért nem tudom...

Szerintetek miért nem tudom Win7-re normálisan feltelepíteni a Pinnacle 170e eszközt?

Figyelt kérdés

Gyári cd van hozzá: TVCenter Pro v5.4.1

Feltelepítem, a csatornákat behangolom, majd indítás után egy teljesen hosszú hibalistát kapok, majd kilép a program. Megoldás?


2011. aug. 14. 19:35
 1/2 A kérdező kommentje:

Közben itt találtam egy progit. Most telepítem, remélem működni fog!


[link]

2011. aug. 14. 20:43
 2/2 A kérdező kommentje:

Nos! Tévéről jól tudok felvenni, de külső AV eszközről nem. Nem találtam olyan "gombot", amivel annak látnám a képét. Ja, és érdekes dolgot tapasztaltam. Csatornakereséskor megtalálta a Duna TV-t és az Autonómiát, de nézés közben csak a Dunát lehet megtalálni.

Most azon gondolkodom, hogy kameráról is szoktam felvenni, a gépre az XP-t fogom felrakni, és az eredeti lemezről telepítem az eredeti programot. Sajnos W7-en XP üzemmódban nem fut. Megint az derült ki, hogy az XP az eddigi legjobban használható oprendszer.

2011. aug. 15. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!