Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel Core i5 2500K gyári...

Az Intel Core i5 2500K gyári hűtője milyen hangos és milyen hatékony, kb mennyire hűti le 100%-os terhelés alatt?

Figyelt kérdés
Eleinte nem akarnám tuningolni a procit.
2011. aug. 14. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Kidobtál majd' egy ötvenest csak a processzorra, gondolom az alaplap se volt olcsó, és nincs 5 ezred egy belépőszintű coolerre legalább? Most komolyan... A szomszéd cigányra emlékeztetsz, aki a gatyáját is eladta, hogy vegyen egy BMW-t használtan, ennie nincs mit, de neki BMW-je van.
2011. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még meg se vettem :D Pont ezért kérdezem, hogy kinek milyen a tapasztalata a gyári hűtővel.
2011. aug. 14. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy haveromnál melegszik, legalábbis amikor bekapcsol a turbo boost és 3,7ghz-n ketyeg az egyik mag.

Pontosan nem tudom, hány fokos volt nála, de magyarázta hogy elég sok.


Szerintem rakd össze a gépet, próbáld ki a gyári hűtőt, és ha nem felel meg akkor utólag vegyél egy normálisat. Legjobb ilyenkor a saját tapasztalat.

Megoszlik ezzel kapcsolatban az emberek véleménye, én is ilyen procit tervezek venni a közeljövőben, de először gyári hűtővel tesztelem. Ha nem felel meg 2-3 napon belül le is lesz cserélve :)

2011. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

UI:

Ha megnézed szinte mindenhol dobozos változatban árulják, nem nagyon találni oem változatot, ha mégis akkor meg drágább mint a dobozos :D (Hol a logika ebben??? :DDD)

Tehát nem vesztesz semmit ha kipróbálod a hozzá kapott gyári hűtőt :)

2011. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
secret89 Köszi a választ
2011. aug. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!