Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 1 laptopom gericom a...

Van 1 laptopom gericom a márkája? Magyar xp-t feltettük rá de nincsenek hozzá illesztőprogramjaink, igy nemlehet csatlakozni a vezetékes internetre, nem működik a hangkártya a processzor típusa:

Figyelt kérdés
intel celeron 2.54 ghz csatlakozás létrejön csak nem ad ip címet igy nem enged csatlakozni a netre se! Ki tud segíteni?
2011. aug. 15. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a processzortól függ, milyen illesztőprogramok kellenek hozzá, azt hiába adod meg, aza alapján senki nem tud segíteni.


Nem adtak semmit a rendszerhez, telepítőlemezeket az illesztőprogramokkal, nem volt rajta oprendszer?


Az is lehet, hogy ha új nagyon a laptop, olyan új alkatrészeket is tartalmaz, amihez már XP driver nem készült (csak Vista, Windows7).

2011. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy rokon hozta németországból német xp volt rajta azért tettük fel rá a magyart :S és most van ez a probléma, nemlehet, hogy az a baj hogy a régi németen service pack 3 volt ezen meg sp2?
2011. aug. 15. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez már jó hír!

Akkor csak pontosan kellene tudnotok, hogy milyen alkatrészek, alaplap van a gépben, és ahhoz keresni drivert neten.


Netkapcsolatnél biztosan az illesztőprogrammal van gond? Nem lehet, hogy csak valamit kellene még állítani?


Mindenképpen érdemes SP3 telepíteni, de nem valószínű, hogy az a hiba.

2011. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem akkor letöltöm a számitogépen az sp3 at és ráteszem a laptopra!

azt tudjuk milyen alkatrészek vannak benne!

2011. aug. 15. 19:28
 5/5 A kérdező kommentje:

átraktam a laptopra a sp3 telepitőt de amikor raktam fel azt irta

adatbetöltési hiba (CRC)

nemrég vettem észre, hogy a vezérlőpultnál a programok telepitése és törlésénél semmi sincs

nos nemtudom ezzel mit lehet csinálni :S

2011. aug. 16. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!